Reference

Dobrý den, již máme za sebou pár zkušeností s makléři a ještě jsme se nesetkali s tak poctivým, profesionálním a za každé okolnosti příjemným přístupem makléře. Na paní Loskotové je za každým krokem, kterým nás prováděla vidět, že ji práce baví a proto ji určitě doporučujeme dalším zákazníkům. Ještě jednou děkujeme a přejeme mnoho pracovních i osobních úspěchů.
Ivana Hynková a Pavel Skřivan

Velice příjemná spolupráce s paní makléřkou A. Loskotovou. Byla vždy velice vstřícná, milá a ochotná, mnohdy pracovala nad rámec svých povinností. Její zásluhou prodej nemovitosti – vily – proběhl rychle a v pohodě. Děkuji za nejen profesionální, ale hlavně lidský přístup, který se dnes tak nějak vytrácí. Všem paní Loskotovou vřele doporučuji.
Jiřina Starková

Ráda bych i touto cestou poděkovala paní makléřce Andree Loskotové, za vysoce profesionální přistup, nadstandartní péči a milou spolupráci po celou dobu mi byla nápomocna při koupi bytu,díky péči paní makléřky bylo pro mě vše srozumitelné – jednodušší a příjemnější. Je vidět, že svou práci paní Andrea dělá ráda, pečlivě a poctivě. Mohu jen vřele doporučit a paní Andree přeji mnoho spokojených klientů a neustupující radost z práce.
🙂  Moc děkuji Lucie GarreisJaké nemovitosti Vám aktuálně mohu nabídnout?

Nabídka realit